به گزارش کانی پرس؛مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه در شهر بوکان با اشاره به نقش ویژه سپاه و بسیج در مقاطع مختلف انقلاب عنوان کرد: علت اصلی تشکیل سپاه و بسیج حفاظت از انقلاب و دستاورد های آن بود و این دو اصل مهم سبب شد که این […]

به گزارش کانی پرس؛مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه در شهر بوکان با اشاره به نقش ویژه سپاه و بسیج در مقاطع مختلف انقلاب عنوان کرد: علت اصلی تشکیل سپاه و بسیج حفاظت از انقلاب و دستاورد های آن بود و این دو اصل مهم سبب شد که این نیروی مردمی در بسیاری از تنگ ناها و حوادث مختلف در کنار مردم و با مردم باشد.

حجت‌الاسلام علی متین روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه بوکان افزود: تمام تحلیل گران و مفسران غربی بر این مهم تاکید دارند که اگر مردم از نظام فاصله بگیرد ان حکومت دیری نخواهد پائید که پایه هایش ویران خواهد شد برای همین سعی در ایجاد شکاف میان ملت و دولت در انقلاب اسلامی را دارند که خوشبختانه با وجود مردمی بصیر و نیروهای مردمی همچون سپاه هیچگاه به این هدف نخواهند رسید.

وی ادامه داد: سپاه طی چهل سال گذشته پرچم دار و طلایه دار کمک به مردم در هر شرایطی بوده و با تمام وجود برای حفظ انقلاب و دستاورد های آن همگام و همراه با مردم تلاش کرد است.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی عنوان کرد: با نگاهی به تاریخ تشکیل سپاه تا به امروز می توان به خوبی مردمی بودن ان را دید و ان را به رخ همه جهانیان کشید.

حجت‌الاسلام و المسلمین متین با بیان اینکه ماموریت سپاه در تمام عرصه‌ها تعریف شده و باتوجه به شرایط و وضعیت جهانی تغییر می‌کند، اضافه کرد: ولی برای اینکه به ماموریت‌های فوق جامه عمل پوشانده شود لازم است که وحدت و همدلی در جامعه وجود داشته باشد.

وی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه نیزعنوان کرد: شناخت دشمنان نظام اسلامی در برهه کنونی بسیار ضروری است زیرا امروز بدخواهان انقلاب با انواع جنگ ها از سیاسی گرفته تا اقتصادی وارد میدان شده اند که البته بی تردید بصیرت مردم در نهایت سبب شکست تمام نقشه های آنان خواهد شد.

حجت‌الاسلام علی متین تصریح کرد: امروز فشار اقتصادی به دو علت تحریم ها و بعضی ازکم کاری ها در داخل برمردم افزایش یافته که بی تردید با وحدت و همراهی نظام و مردم ازاین مهم نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی در پایان با بیان اینکه برای موفقیت در وظایف سازمانی به راهنمایی و مشاوره‌ نیازمند هستم، اظهار کرد: در صورت تعامل، همدلی و وحدت کلمه می‌توان اقدامات فاخر زیادی را آغاز کرد و به سرانجام رساند.

انتهای پیام/خ