به گزارش کانی پرس؛آئین گرامیداشت روز خبرنگار همزمان با ۱۷ مردادماه سالروز شهدای عرصه خبر با حضور جمعی از اصحاب رسانه بوکان در فرماندهی سپاه این شهرستان برگزار شد. در این مراسم که به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان برگزار گردبد فرمانده سپاه این شرستان در سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار عنوان کرد: […]

به گزارش کانی پرس؛آئین گرامیداشت روز خبرنگار همزمان با ۱۷ مردادماه سالروز شهدای عرصه خبر با حضور جمعی از اصحاب رسانه بوکان در فرماندهی سپاه این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان برگزار گردبد فرمانده سپاه این شرستان در سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار عنوان کرد: این روز فرصت ارزشمندی است تا از جایگاه معنوی و از زحمات و تلاش‌های صادقانه اصحاب رسانه در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر به عمل آید.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.

وی در ادامه تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان دیده‌بانان جامعه در هدایت افکار عمومی نقش مهمی بر عهده دارند و می‌توانند با شناخت انتظارات، خواست‌ها و نیاز‌های مردم و انتقال دو سویه آن بین مردم و مسئولان نقش مهم خود را در تعالی کشور ایفا کنند.

فرمانده سپاه بوکان در ادامه با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه در سطح کشور نیز گفت: در اینشرایط سخت معیشتی و بیماری سپاه با همکاری بسیج و دیگر ارگانهای سطح شهر اقدامات بسیار خوبی را در راستای کاهش مشکلات معیشتی مردم انجام داده است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی عنوان کرد: در شهرستان بوکان نیز همانند سایر نقاط کشور در مرحله اول این رزمایش اقدامات بسیار مهمی صورت گرفت و انشاالله در مرحله دوم نیز شاهد این اقدامات خداپسندانه خواهیم بود

در ادامه این برنامه مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه بوکان ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار، از تعامل سازنده رسانه ها و انعکاس اخبار سپاه و بسیج تقدیر کرد.

سرگرد پاسدار سجاد باقری نقش خبرنگاران را در طول هشت سال دفاع مقدس بی بدیل دانست و افزود:اصحاب رسانه با ایفای صحیح نقش خود می توانند جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهند.

وی با تقدیر از اصحاب قلم و رسانه که بی ادعا به زحمات شبانه روزی اهتمام دارند گفت:دشمنان انقلاب اسلامی که از هجمه های سخت علیه نظام اسلامی ناامید شده اند، اکنون تمام توان و تمرکز خود را صرف هجمه های فرهنگی و فریب افکار عمومی کرده اند تا به زعم خود مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ناامید کرده و همراهی مردم، این سرمایه ارزشمند اجتماعی را نابود کنند.

باقری افزود: در شرایط امروز که نظام سلطه و صهیونیسم به سرکردگی آمریکا جنگ تمام عیاری برای ناکارآمد نشان دادن نظام بی اعتمادی بین مردم و حاکمیت و دور ساختن نسل جوان از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و تزریق تردید و شبهه در اذهان عمومی نسبت به آینده روشن ایران اسلامی در دستور کار قرار داده است ؛ اصحاب رسانه هوشمندانه و در عین حال با خلاقیت مورد انتظار بایستی تلاش های خود را توسعه داده و این رسالت خطیر را به درستی انجام نمایند.

مدیر روابط عمومی وتبلیغات سپاه بوکان در ادامه اصحاب رسانه را بازیگران موثر عرصه تبدیل تهدیدها به فرصت های تاریخی دانست و گفت:

از تلاش های ماندگار و تاثیرگذار خبرنگاران عزیز بویژه در ایام کرونایی در انعکاس رزمایش کمک های مومنانه همچنین نقش آفرینی های این نهاد انقلابی و مردمی در دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم آن در عرصه‌های دفاعی ، سازندگی ،محرومیت زدایی ، مردم یاری و… تشکر بعمل می آید.

در پایان نیز هر یک از خبرنگاران حاضر به ایراد سخن پرداختند و در پایان نیز به رسم یادگاری هدایایی تقدیم اصحاب رسانه شهرستان شد.

انتهای پیام/خ