به گزارش کانی پرس: همزمان با دهه دوم محرم مرحله دوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه با همت سپاه بوکان در سطح این شهرستان اغاز شد. در حاشیه آغاز این رزمایش مومنانه که روزیک شنبه ۱۶ شهریور برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با خبر نگار ما ضمن تسلیت ایام ماه محرم عنوان کرد: همزمان […]

به گزارش کانی پرس: همزمان با دهه دوم محرم مرحله دوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه با همت سپاه بوکان در سطح این شهرستان اغاز شد.

در حاشیه آغاز این رزمایش مومنانه که روزیک شنبه ۱۶ شهریور برگزار شد فرمانده سپاه بوکان در گفتگو با خبر نگار ما ضمن تسلیت ایام ماه محرم عنوان کرد: همزمان و همگام با سراسر کشور مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بوکان نیز آغازشده است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: در این رزمایش بزرگ یک هزار ۱۰۰ بسته معیشتیدر میان خانواده های نیازمند توزیع می شود.

وی با اشاره به ارزش ۴ میلیون ریالی این بسته ها عنوان کرد: هر بسته شامل هفت قلم کالای اساسی و قوت غالب مردم منطقه است که توسط سپاه شهدای آذربایجان غربی تهییه و در میان خانوار های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع می شود.

فرمانده سپاه بوکان ادامه داد: در این رزمایش خانوارهای نیازمند توسط حوزه های مقاومت شهری و روستای شناسایی و بعد از راست آزمایی برای اهدای بسته ها معرفی شده اند.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی تصریح کرد: به امید و یاری خدا و همکاری دیگر ارگانها و خیرین سطح شهر مرحله سوم این رزمایش نیز در ماه صفر انجام خواهد گرفت و امید است با این همت والا رزمایش کمک های مومنانه به یک نهضت تبدیل شود.

جمشیدی ادامه داد: این رزمایش ها یکی از بزرگترین اقداماتی است که دنیا را مبهوت خود کرده که در ایران مردم آنقدر به فکر هم هستند و به کمک هم می شتابند و هر اتفاقی که در کشور ما رخ دهد، مورد توجه دشمن است.

وی با تاکید بر اینکه بواسطه مردم و  بسیج، هر تهدیدی را می توان به فرصت تبدیل کرد، افزود: اگر در همه بخش‌ها و محلات مردم در صحنه باشند، بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.