به گزارش کانی پرس؛ سانحه تصادف رانندگی در ۱۷ کیلومتری جاده بوکان به سد شهید کاظمی یک نفر کشته و ۲ نفر مجروح برجا گذاشت. بعد از ظهر جمعه ۳ مرداد ماه به دنبال وقوع یک فقره تصادف رانندگی در ۱۷ کیلومتری جاد بوکان به سد شهید کاظمی حوالی سه راهی تیکانتپه یک نفر کشته […]

به گزارش کانی پرس؛ سانحه تصادف رانندگی در ۱۷ کیلومتری جاده بوکان به سد شهید کاظمی یک نفر کشته و ۲ نفر مجروح برجا گذاشت.

بعد از ظهر جمعه ۳ مرداد ماه به دنبال وقوع یک فقره تصادف رانندگی در ۱۷ کیلومتری جاد بوکان به سد شهید کاظمی حوالی سه راهی تیکانتپه یک نفر کشته و دو نفر به شدت زخمی و مجروح شدند.

در همین رابطه مسول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در باره جزئیات این حادثه گفت: در جریان وقوع این سانحه تصادف پس از برخورد شدید یک دستگاه پاترول با پژو ۴۰۵ راننده پژو ۴۰۵ در دم فوت کرده و دو تن دیگر نیز مصدوم شدند.
ند.

ظاهر فیضه افزود: مصدومان توسط دو آمبلانس فوریت های پزشکی ۱۱۵ به بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان اعزام شدند

بر اساس امار ثبت شده از اول سال جاری تا کنون ۴ فقره تصادف منجر به فوت در جاده های مواصلاتی و روستایی شهرستان بوکان به وقوع پیوسته که سبب مرگ ۵ نفر و مصدومیت ۵ نفر دیگر شده است، هرچند امارها نان دهنده کاهش تصادفات جاده ای در ۵ ماهه اول سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته می باشد.

لازم به توضیح است که جاده بوکان به سد شهید کاظمی یکی از غیر استاندارد ترین جاده های موجود در حوزه استحفاظی شهر بوکان است که به واسطه دریاچه سد و رودخانه زرینه رود به عنوان قطب های گردشگری از بار ترافیکی سنگینی بویژه در روزهای تعطیل برخوردار است.

انتهای پیام/خ