به گزارش کانی پرس؛ در ساعت پایانی شب گذشته( دوشنبه)  صدای مهیب انفجار بسیاری ازساکنین شمال شهر بوکان بویژه منطقه کوی اندیشه این شهر را به کوچه ها کشاند. در همین رابطه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با کانی پرس در خصوص انفجار صورت گرفته در منطقه کوی اندیشه عنوان کرد: پس […]

به گزارش کانی پرس؛ در ساعت پایانی شب گذشته( دوشنبه)  صدای مهیب انفجار بسیاری ازساکنین شمال شهر بوکان بویژه منطقه کوی اندیشه این شهر را به کوچه ها کشاند.

در همین رابطه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با کانی پرس در خصوص انفجار صورت گرفته در منطقه کوی اندیشه عنوان کرد: پس از تماس مردمی اطلاع داده شد که منزلی در کوچه کانی ۱۵ منفجر شده که بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه ۴ این سازمان به محل اعزام شدند.

ظاهر فیضه عنوان کرد: در این حادثه متاسفانه خسارات زیادی به منزل مذکور وارد شد اما خوشبختانه بعلت نبود احدی از ساکنین، خسارات جانی در پی نداشت.

وی با اشاره به میزان و براورد های خسارت این انفجار عنوان کرد: میزان تخریب ساختمان مسکونی منفجرشده در کوی اندیشه را حدود ٦۰ درصد است که این میزان البته به علت شدت انفجار تقریبی است و بعد از انجام کارهای کارشناسی میزان دقیق خسارت مشخص و اعلام خواهد شد.

فیضه ادامه داد: علیرغم وارد شدن خسارات سنگین مالی به این ساختمان، خوشبختانه ساکنان حین بروز انفجار در منزل حضور نداشته و این حادثه خسارات جانی در پی نداشته است.

▫️به گفته مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان، این انفجار منجر به شکستگی شیشه پنجره تعدادی از ساختمان های مجاور نیز شده است.

وی در پایان عنوان کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.