به گزارش کانی پرس؛ در این روزهای سخت کرونایی که بسیاری از کارگاها ها و تولیدی ها با نصف توان خود به علت رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی فعالیت می کنند و بسیاری از کارگران به همین واسطه بیکار شدند و وضعیت اقتصادی مردم حال خوبی ندارد متاسفانه بعضی از ادارات بوکان تمام […]

به گزارش کانی پرس؛ در این روزهای سخت کرونایی که بسیاری از کارگاها ها و تولیدی ها با نصف توان خود به علت رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی فعالیت می کنند و بسیاری از کارگران به همین واسطه بیکار شدند و وضعیت اقتصادی مردم حال خوبی ندارد متاسفانه بعضی از ادارات بوکان تمام توان خود را صرف تشکر از نماینده  مردم شهرستان در مجلس  کرده اند.

به دنبال انتخاب شدن نماینده مردم بوکان به عنوان دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مجلس یازدهم بسیاری از ادارات بوکان با چاپ بنر های چند متری و نسب آن در مهمترین میدان شهر اقدام به تبریک گویی به نماینده بابت این پست کردند.

بی تردید در این روزهای سخت اقتصادی صرف این هزینه ها ان هم از بیت المال شاید برای بسیاری از همشهریان بوکانی از که از مشکلات عدیده اقتصادی رنج می برند جای سئوال و بحث باشد.

البته مشاهده این بنر تعجب‌برانگیز در میدان فرمانداری بوکان جای تعجب برای همشهریان نداشت زیرا در اوائل مجلس هنای نهم و دهم نیز به وفور مردم شاهد این رفتار از سوی مسئولان ادارات مختلف سطح شهر جهت تبریک موضوعات مختلف به نماینده سابق بوده اند.

بی شک چاپ بنرهای چند متری در این روزهای سخت اقتصادی با هزینه بیت المال برای تبریک پست گرفتن نماینده شهرستان در یکی از کمیسیون های مجلس شورای اسلامی برای منتخب مردمی که با شعار دوباره می سازیمت بوکان راهی بهارستان شد در میان افکار عمومی سئولات بسیاری را ایجاد کرده است.

اولین سئوال که این همه تبریک از سوی مسئولان به خادم مردم چیست؟ ایا مسئولان بوکانی از بیم تودیع خود توسط نماینده اقدام به چنین کاری کرده اند؟

دومین سئوال که در میان افکار عمومی شهرستان به وجوذ آمده این است که ایا نماینده مردم بوکان که با شعار دوباره می سازیمت بوکان راهی بهارستان شده است از انتشار و نسب این بنر ها اطلاع دارد یا خیر؟ هرچند بی شک وی باید از حال و هوای این روزهای میدان فرمانداری باخبر باشد.

هر چند در جواب هر دو سئوال باید گفت که این وظیفه منتخب مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی است که جدای از پاسخگو بودن به مردم  با جدیت تمام هم باید پیگر وضعیت فعلی میدان فرمانداری باشد.

قیمت هر متر بنر ۲۲ الی ۳۰ هزار تومان است که در مجموع هر بنر حدود ۳۰۰ هزارتومان می شود که این میزان به اضافه هزینه های اضافی روزانه می توانست صرف خرید بسته های معیشتی و اهدای ان به نیازمندان شود.

در نهایت باید گفتای کاش مسئولانشهرستان به جای تبریک و … به مسئولان بالاتر از خود تنها به فکر کار جهادی برای رفع مشکلات و کمبود های حوزه خود بودند که در این صورت بقای مدیریتی آنان در دل مردم برای همیشه ماندگار می شد.

انتهای پیام/خ