به گزارش کانی پرس؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان در بیانیه‌ای با محکومیت شدید اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از تنوهین به پیامبر اسلام(ص)؛ این پروژه را پروژه ای شکست خورده در راستای اسلام هراسی دانست. در از این بیانیه آمده است : قرن های متمادی است که دشمنان راستین اسلام با سناریوی […]

به گزارش کانی پرس؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان در بیانیه‌ای با محکومیت شدید اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از تنوهین به پیامبر اسلام(ص)؛ این پروژه را پروژه ای شکست خورده در راستای اسلام هراسی دانست.

در از این بیانیه آمده است : قرن های متمادی است که دشمنان راستین اسلام با سناریوی های شیطانی خود اسلام‌ستیزی را در سطح دنیای غرب کلید زدنده که اخرین مورد آن اقدام موهن  و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام (ص)  بوده است.
همچنین حمایت رئیس‌جمهور بی‌خرد و ماجراجوی فرانسه از این اقدام موهن چهره شیطانی آنان را پیش از گذشته آشکار کرد و نشان داد که انان کوچکترین ارزشی برای ارزش های انسانی قائل نیستند.

این حرکات شیطانی بیانگر تناقض بزرگ در غرب به ویژه پرچمدار به اصطلاح  آزادی بیان در اروپا است که برای سرپوش گذاردن به ناکامی های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم(ص) صورت می پذیرد.

این بیانیه می‌افزاید : دامن زدن به اسلام هراسی توسط مکرون و طرح ادعاهای نگین و دروغین مبنی بر تلاش اسلام گرایان برای تغییر قانون اساسی فرانسه که از دل های فاسد و ذهن های فرسوده بر می خیزد ، نه تنها خدشه‌ای به گل سرسبد عالم خلقت و چهره نورانی رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)  وارد نخواهد ساخت، بلکه در معادله‌ای معکوس به مانند نمایش های سخیف گذشته،  آزمون پلید و خفت بار دیگری بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان خواهد افزود .

بی تردید موج جدید اعتراضات در جهان اسلام نشان از انزجار امت اسلامی از این اقدامات موهن و کور کورانه است و این مهم در حالی است که متاسفانه سران مرتجع عربی در این خصوص سکوت کرده اند که البته این مهم طی چند دهه گذشته به چیزی عادی تبدیل شده است

بی شک مکر شیاطین به خود باز خواهد گشت و در اینده ای نه چندان دور شاهد نفوذ هزار برابری دین صلح و محبت در قلب اروپا و امریکا خواهیم بود .

این بیانیه در پایان با محکومیت شدید این اقدام موهن که پروژه ای شکست خورده اما شتاب دهنده به افول گریزناپذیر امریکا و رژیم صهیونیستی به شمار می رود، تاکید کرده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان در کنار آحاد مجاهدان و فداییان پیامبر گرامی اسلام (ص) و خیل عظیم غیرتمندان دین مدار در جوامع بشری به ویژه جهان اسلام، ضمن اعلام آمادگی برای دفاع فداکارانه از اهداف و آرمان‌های پیامبر عظیم الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم ) مهیای به رخ کشیدن ظرفیت‌های متراکم و قدرتمند مسلمانان برای مقابله با اسلام هراسان و جریان توهین به پیامبر خوبی ها و مقدسات ادیان الهی هستند.

  1. انتهای پیام