به گزارش کانی پرس: برخورد دهشت ناک پژو با سه چرخه باری در ۱۵ کیلومتری محور بوکان به میاندواب ۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت. مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در خصوص جزئیات این حادثه به خبرنگار ما گفت: ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه به […]

به گزارش کانی پرس: برخورد دهشت ناک پژو با سه چرخه باری در ۱۵ کیلومتری محور بوکان به میاندواب ۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در خصوص جزئیات این حادثه به خبرنگار ما گفت: ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه به دنبال تماس های مردمی در خصوص وقوع یک تصادف در محور بوکان به میاندواب اکیپی ازنیروهای این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

ظاهر فیضه افزود: این سانحه به دنبال برخورد خودروی سواری پژو با سه چرخه باری (خودروی تولیدی در بوکان) در ۱۵ کیلومتری محور بوکان به میاندواب و ورودی روستای داشبند به وقوع پیوست که متاسفانه ۴ کشته و زخمی به همراه داشت.

 وی ادامه داد: در این حادثه به علت شدت برخورد دو سرنشین خودرو پژو در دم جان خود را از دست دادند و راننده سه چرخه و یکی از سرنشینان پژو نیز به شدت مصدوم شدند

فیضه تصریح کرد: در این حادثه مصدومان توسط فوریت های پزشکی به بیمارستان شهید دکتر قلی پور منتقل و اجساد توسط تیم امدادی پایگاه امداد و نجات جاده ای محمد رسول الله (ص) ملالر ، آماده انتقال توسط آتش نشانی شدند.

سه روز پیش هم سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از یک حادثه در پیچ خطرناک ملالر در محور بوکان به میاندوآب خبر داد و گفت: خودروی یک خانواده  بوکانی در پیچ ملالر واژگون و ۳ نفر مصدوم شدند.

۱۵ آبان نیز در یک حادثه رانندگی یک دستگاه مینی بوس از طرف جاده سد وارد کنار گذر بوکان شد اما با تپه خاکی ایجاد شده در انتهای کنارگذر در تقاطع با محور بوکان- میاندوآب به شدت برخورد کرد.

در این سانحه رانندگی ۱۱ نفر مجروح شدند و وضعیت ۴ مصدوم وخیم گزارش شد.

جاده بوکان به میاندوآب ۵۵ کیلومتر طول دارد و هرساله تعداد زیادی از شهروندان در این مسیر جان خود را از دست می‌دهند.

انتهای پیام/خ