به گزارش کانی پرس: در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در دیداری عقب افتاده از هفته اول این بازی ها سردار بوکان مهمان شهدای بابلسر بود. سرداری ها بعد ازدو بازی ضعیف هفته های ابتدای که تنها یک امتیاز برای این تیم محبوب بوکانی به همراه داشت امید وار بود با […]

به گزارش کانی پرس: در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در دیداری عقب افتاده از هفته اول این بازی ها سردار بوکان مهمان شهدای بابلسر بود.

سرداری ها بعد ازدو بازی ضعیف هفته های ابتدای که تنها یک امتیاز برای این تیم محبوب بوکانی به همراه داشت امید وار بود با کسب نتیجه در این بازی جایگاه خود در جدول را سر و سامان بخشد

در این بازی که روز شنبه و به میزبانی بابلسر در ورزشگاه شهید علیزاده این شهر شمالی برگزار شد شاگردان حسین خطیبی در سردار بوکان با یک گل بازی را به میزبان خود واگذار کردند.

شکست یک بر صفر تیم فوتبال سردار مقابل شهدای بابلسر، نه تنها کار این تیم را برای صعود به میانه های جدول را سخت کرد بلکه باعث ثبت آماری منفی در کارنامه این تیم شد.

شکست یک بر صفر در مقابل میزبان خود و قعر نشینی سردار با ۱ امیتاز از ۳ بازی انجام گرفته سبب شد که بدترین آمار تیم فوتبال سردار طی ۵ فصل حضور در لیگ دسته دوم فتبال کشور ثبت شود.

روند دردسرهای سردار در این فصل با شکست سنگین خانگی ۳ بر صفر در مقابل مس شهر بابک آغازشد. ۵ روز بعد مردان خطیبی در همدان در مقابل پاس به تساوی یک بریک دست یافتند و  بعد از آن نوبت تیم‌شهدای بابلسر بود که دومین شکست را به تیم محبوب بوکانی ها تحمیل کند تا بدترین نتیجه گیری سرداری ها در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال  کشور رقم بخورد.

انتهای پیام/خ