فرمانده سپاه بوکان با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی گفت : وحدت و همدلی عامل اصلی اقتدار و عزت نظام اسلامی به شمار می رود.

فرمانده سپاه بوکان با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی گفت : وحدت و همدلی عامل اصلی اقتدار و عزت نظام اسلامی به شمار می رود.

به گزارش کانی پرس، نشست خبری هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور فرمانده سپاه بوکان و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات این سپاه شد.

فرمانده سپاه بوکان ضمن سخنانی در خصوص گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: در کوران دفاع مقدس به این نتیجه رسیدیم که باید خود را باور و با تکیه بر توانمندی‌های خود، به ویژه جوانان خداجو، کشور را اداره کنیم وتأثیر این خودباوری، بعد از جنگ در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فناوری‌های نوین دفاعی، نمود فزاینده‌ای داشت.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی با ضروری خواندن انتقال ارزش ها و تجربیات گرانبهای دفاع مقدس به نسل های جدید گفت: لازم است نسلهای جدید را با ایثارگری و رشادت های رزمندگان آشنا كنیم تا در اذهان عمومی جاودانه شود.

وی افزود: عامل پیروزی ما در هشت سال دوران دفاع مقدس اتحاد و همدلی ملت ایران به رهبری امام راحل (ره) بود و امروز نیز با وجود رهبر معظم انقلاب و اتحاد و همبستگی اقوام اجازه نخواهیم داد كه دشمنان با هرترفندی در صدد حمله به ایران اسلامی باشند.

سرهنگ جمشیدی گفت: دشمنان انقلاب و ایران هر روز در گوشه ای از این خاك در صدد هستند وحدت و همبستگی ملت ایران را از بین ببرند اما این ملت ایران به هدایت های روشنگرانه رهبر معظم انقلاب تمام این توطئه ها را مانند گذشته خنثی خواهد كرد.

فرمانده سپاه بوکان با تاکید بر این که برای عبور از مشکلات باید به توان داخل کشور توجه داشته باشیم اظهار داشت: با شجاعت و استقامت ملت ایران بخصوص جوانان، جنگ تحمیلی با عزت و سربلندی به پایان رسید و این تجربه تاریخی برای همیشه در اختیار ما است که سربلندی و عزت در گروی استقامت و شجاعت در برابر دشمن است.

وی  در پایان اظهار کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه در قالب ۴۰ عنوان در طول هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد که به صدا در آوردن زنگ مقاومت در مدارس ،برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، ، غبارروبی مزار شهداء و دیدار با خانواده شهداء، نشست‌های روشنگری ، همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی، اعزام اکیپ پزشکی و گروه های جهادی به مناطق محروم و تجلیل از مدافعان سلامت از مهمترین برنامه‌های اجرایی هفته دفاع مقدس در بوکان است.